Коли вона закохалась в безхатченка, то аж ніяк не очікувала, що станеться таке

Жінка і бездомна людина, яка закохалася після зустрічі на лавці в Амстердамі, одружилася вже 10 років і має шестирічних близнюків.

Еммі Абрахамсон – 41-річна письменниця з Швеції.

У 2006 році вона сиділа на лавці в Амстердамі, чекаючи друга, коли їй підійшов Вік Кокула.

Абрахамсон відразу ж потягнувся до Кокули, не дивлячись на те, що він миттєво усвідомив, що він спить на вулицях грубо.

“Прямо звідки я міг бачити, що він був безпритульним, бо він був дуже брудний, а волосся, борода була тоді більшою, і була дуже брудною”, – сказав Абрахамсон сьогодні вранці.

“Але ми почали базікати, і я також помітив, що у нього були найкрасивіші карі очі, які я коли-небудь бачив, і він просто змусив мене сміятися відразу”.

Абрахамсон і Кокула відчули негайне взаємне притягнення і, таким чином, влаштувалися знову зустрітися на одній лаві через п’ять днів.
Кокула, котрі спочатку з Америки, стали бездомними внаслідок невдалої європейської подорожі по турах.

“Я витратив гроші раніше, ніж очікувалося, але я не зробив все, що хотів би зробити під час поїздки, тому я просто сказав добре, я зроблю це без грошей”, – сказав він.

“Колеса впали, а алкоголізм начебто сильно ударив, і це був такий поступовий поворот, який я раптом один раз помітив, я зрозумів, о боже мій, я бездомний алкоголік”.

Абрахамсон і Кокула знову зустрілися на тій же лаві, проводячи день у компанії один одного.

Однак Абрахамсону доводилося повертатися до Відня, де вона жила в той час.

Не переконайтесь, що вона коли-небудь побачить Kocula колись, вона дала йому його номер, не маючи можливості зв’язатися з ним сама і повернулася додому.

Тим не менш, незабаром після цього Абрахамсон отримав дивовижний телефонний дзвінок.
“Я не знав, чи я колись побачу його знову, маю на увазі, я сподівався, що хочу, і я не міг перестати думати про нього, а потім через три тижні, мені всього лише виповнилося 30 років, і я просто отримав телефонний дзвінок вранці в понеділок, і саме Вік сказав: “Я тут зараз”, і він пішов за мною до Відня, і ми разом з ними разом “.

Кокула, котра встигла виграти достатньо грошей на квиток на поїзд до Відня, зараз працює інженером-механіком після того, як Абрахамсон закликав його повернутися до подальшого навчання.

Пара, яка тепер має шестирічних близнюків, званих Desta і Til, одружився в замку, в якому деякі можуть описати як казкове весілля.

Абрахамсон написав книгу, що базується на їх неймовірній історії під назвою “Як закохатися в людину, яка живе в Буші”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *